Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Конопатка джут

IMAG0373web

Конопатка джут

 

Конопатка джут – це виріб, який складається з волокон джуту. Даний продукт застосовується в якості теплоізолятора при зведенні бань і будинків з профільованого, струганого бруса або оциліндрованного колоди. Вона виготовляється з джут, що виростає в Африці, Азії, Америці та Австралії.
Джут є спорідненим традиційним утеплювальним матеріалами, що використовувалися для утеплення будинків: пенька і льон, володіє подібними характеристиками. У зв’язку зі скороченням посадок льону в Україні, джут потихеньку став займати його місце.
При конопатці будинку даними утеплювачем (Конопачення джут) шов набуває красивий золотистий відтінок. А вміст лігніну, який у великій кількості міститься у волокнах джуту оберігає будинок від гниття. До недоліків джуту можна віднести те що він є грубим матеріалом.

Утеплення і конопатка будинку – є невід’ємною частина по збереженню його від руйнування вогкості і вологи. Також виключаючи конопатку ми значно погіршуємо ізоляцію будинку і збільшуємо втрати тепла. Так як дерево з часом розтріскується і зменшується в розмірі. У міжвінцевих проемахначінают утворюватися щілини і порожнечі, через які в будинок потрапляє холодне повітря, також підвищується вологість у приміщенні що сприяє гниттю деревини.

Подбаєте про вашому будинку і він буде не один рік зберігати Вас в холодну пору року.

 

 

Купити  Конопатку Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Конопатки Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД