Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Конопатка (довге волокно)

Конопатка (длинное волокно)

 

Конопатка (довге волокно)

Здавна , для утеплення дерев’яних будинків широко використовувалися природні натуральні матеріали , такі як вовняний повсть , лляне клоччя і конопляна пенька . Ці матеріали і сьогодні як і раніше використовуються для утеплення . Натуральні матеріали екологічно чисті , легко ущільнюються і забезпечують хороший повітрообмін в будинку.

Конопатка ( довге волокно ) – довге , рівними пасмами волокно , виходить в результаті первинної переробки луб’яних культур – льону ( мяніе і тіпання ) .

Має легкий асептичним ефектом , хорошими ізоляційними властивостями. У будівництві використовується як прокладочний , набивочний , матеріал для прокладки вінців , набивання , конопатки щілин , головним чином , як ущільнювачий при монтажі між щілинами колод. У давнину клоччям конопатили щілини в дерев’яних конструкціях ( стіни будинків , борти човнів і кораблів) , забезпечуючи , таким чином , їх водонепроникність і теплоізоляційні властивості .

Основа клоччя – довгі натуральні волокна тіпаний льону . Пакля пресується в стоси вагою 40-80 кг . Пакля зручна в експлуатації , легко вкладається рівним шаром , можна підрахувати необхідну кількість при покупці. Пакля застосовується як межвенцовий утеплювач в будівництві.

Перевагою клоччя лляна перед клоччям джутовій є :

лляне клоччя «дихає» , через м’якість і пухкості волокон ;
вона гігроскопічна – добре вбирає вологу і швидко її віддає , легко висихає , навіть в міжвінцовому просторі , джутова пакля такою властивістю не володіє , вона добре вбирає вологу , але швидко не висихає , що часом призводить до гниття і перекосів колод зрубів в зимовий час.

Застосування льону виправдано внаслідок його бактерицидних властивостей і захищає від гниття .

На сьогодні наша компанія , як прямий виробник 100 % натуральної продукції з льону , пропонує матеріал для утеплення дерев’яних будинків , не схильний до гниття і поразки міллю , зручний в роботі і також екологічно чистий .

 

 

 
 
Купити Конопатку (довге волокно) Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Конопатку (довге волокно) Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД