Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Коротке льоноволокно

Коротке льоноволокно

Коротке льоноволокно

Існує багато видів льону , і в різних країнах світу сіють різні його види . Але в Україні та європейських країнах в основному використовують льон- довгунець , який має багато великих насіння і мало грубого волокна. Отримання волокна для його подальшого використання в текстильній , машинобудівної , будівельної чи інших галузях промисловості виробляється на підприємствах первинної обробки шляхом Промінь на м’ялкою і тіпання на тіпальної машині .

Коротке лляне волокно в залежності від показників якості поділяють на п’ять номерів – 8 , 6 , 4 , 3 , 2 і відповідно до вимог зазначеними в таблиці . Довжина волокна коливається від 10 до 50 см.

Номер волокна

Розривне навантаження скрученої стрічки,

кгс, не менше

Нормоване зміст вогнища і засмічених домішок,%

Граничний вміст вогнища і засмічених домішок,

%, Не більше

8

18,1

11

13

6

16,1

15

16

4

14,1

19

23

3

11,1

22

26

2

5,5

24

29

 

Коротке льоноволокно використовується для виробництва пряжі низьких номерів методом сухого прядіння . Використовується для виробництва мішечних , тарних і брезентових тканин. Низькосортне коротке волокно використовується для виробництва нетканих матеріалів , які мають дуже широке застосування , а також для виробництва паперу. Лляне волокно використовується для виробництва кручених виробів : шпагат , мотузки. Також це волокно використовується для виробництва котонизированного волокна і вати. Волокно може використовуватися для сантехнічних цілей. Його також використовують , як сировину для виробництва армованих волокном полімерних композиційних матеріалів і волокнистих плит. Застосовують у виробництві великої кількості деталей (тепло – і звукоізоляційних ) і деталей з пластмасових композицій для кузовів автомобілів , літаків , суден , вагонів.

 
 

 

Купити Коротке льоноволокно Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Короткого льоноволокна Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД