Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Костра

Костра
Костра

У результаті первинної переробки льнотрести на заводі отримуємо три види продукції: довге льоноволокно, коротке льоноволокно і костру.

Лляна костра це деревна частина стебел (трести) льону, що утворюється, як відходи виробництва при механічній обробці сировини на машинах. Багаття складається з целюлози (45-58%), лігніну (21-29) і пентозанів (23-26).

 

 

У процесі первинної обробки луб’яних культур освіта багаття становить від трести дуже велику питому вагу – 60-65%. Костра використовується на льонозаводах, як паливо для котельних установок, а також на господарські потреби населення. Але такий високий відсоток освіти багаття передбачає її подальше ефективне використання, в тому числі і крім опалення котелень. Тому компанія, при отриманні середньорічного обсягу льнокостри в 2000 тонн, займається реалізацією цього продукту, а також реалізацією костробрікетов.

Виділимо основні напрями використання костри :

1 . Утеплення підлог і горищних приміщень насипний кострой . Продукт упаковується в поліетиленові мішки. Є довговічним натуральним утеплювачем і має дуже низьку теплопровідність .

2 . Виробництво пресованих плит з костри ( костропліти ) . За показниками міцності і жорсткості вони наближаються до аналогічних виробів із деревини хвойних порід. За окремими показниками фізико -механічних властивостей – усушці і викривлення , вони значно перевершують деревину. Плити мають високу звукопоглощаемость . Вони легко обробляються – пиляються , строгаются , фрезеруються , сверлятся . Костропліти використовують для меблевої промисловості і будівництва.

3 . Виробництво паливних брикетів з костри ( костробрікети ) . Останнім часом їх виробництво налагоджено лише на окремих підприємствах галузі. Вони виготовляються з багаття , пуху і пилу. Для формування брикетів використовуються брикетировочні преса типу Б – 9320 . (Див. інформацію)

4 . Виробництво пелет з костри . Це гранульована біомаса – застосовується як джерело палива і займає досить міцне положення серед сегментів паливного ринку . Пелети використовуються для опалення будинків , ферм , теплиць , великих і малих виробництв , а також заводських котельних і ТЕЦ. Також застосовуються в якості палива на ж / д транспорті та в інших місцях, де є установки, що працюють на твердому паливі. Як видно , спектр застосування костропеллет досить обширний , що дає надію на закріплення даного виду джерела палива на українському ринку. Далі ми хочемо привести порівняльні характеристики теплотворної здатності брикетів та пелет :

Дерево ( тверда маса , волога) 10 МДж / кг

Дерево ( тверда маса , суха) 12 МДж / кг

Буре вугілля 16 МДж / кг

Брикети і пелети з багаття льону 18 МДж / кг

Чорний вугілля 20 МДж / кг

Кокс 25 МДж / кг

Земний газ 32 МДж / кг

5 . Виробництво блоків ( цегли ) для будівництва . Сполучною елементом у виробництві є торф. По міцності такий блок не має собі рівних , витримує навантаження в 8-12 кг на квадратний сантиметр. По довговічності їх можна порівнювати з кам’яними або бетонними конструкціями.

6 . Виробництво деревно – полімерних композитів (ДПК) . ДПК можуть бути використані як автомобільні деталі , будівельні та конструкційні елементи . Наведемо класичну схему виробництва ДПК :

– Сушка костри;

– Дозування компонентів ;

– Змішування компонентів;

– Пресування вироби ;

– Обрізка по довжині і , при необхідності , розрізання по ширині.

У загальних рисах ця схема збігається з виробництвом ДСП , але реалізується вона на обладнанні швидше хімічного типу , тобто пластмасової промисловості.

 
 
 
Купити Костру Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Костри Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 
 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД