Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Лляна олія для деревини
Акційна ціна на олії для дерева від 40 грн. Телефонуйте! т. 095 – 47 – 44 – 176

Лляна олія для деревини

Лляна олія для деревини – 100% натуральний, екологічно чистий продукт, що виготовляється з насіння льону. Люди використовують деревину з давніх часів – вона використовувалася і для будівництва будинків, і для виробництва меблів, і для виготовлення посуду. Але на жаль деревина схильна до фактору руйнування. І перед людиною постало завдання як зберегти її і продовжити термін служби предметів виготовлених з деревини. А так як в даний час вироби з натуральних, екологічно чистих продуктів використовуються повсюдно – то захист даних виробів як і раніше актуальна.

Чим же захистити вироби з дерева. Можна звичайно використовувати морилки або лаки – але тоді вся принадність натурального дерева втрачається, так як ці продукти не є натуральними – а виробляються за допомогою хімії. На відміну від лляної олії для деревини – яке на сто відсотків складається з природних, екологічно чистих компонентом, які вирощуються на території України без застосування хімії. Крім захисту від процесів руйнування, даний продукт підкреслює структуру дерева, покращує його вид, а так само має антисептичну дію, не має хімічного запаху. А так же ціна лляної олії для деревини – нижче ніж у всіх інших конкуруючих товарів.

Застосовується масло для: внутрішньої обробки дерев’яних будинків, обробки Вагонки, в лазнях, саунах, для обробки меблів для дому, для покриття Терасної дошки, а так само для обробки Садовій меблів, Дерев’яних іграшок і декоративних виробів.

Після просочення деревини лляною олією відновлюється зовнішній вигляд виробів з дерева, збільшується довговічність оброблених конструкцій, надає їй грязеотталкивающие і водовідштовхувальні властивості.

Обробка Лляним маслом надає дереву природний відтінок, виділяє рельєф і текстуру дерева, захищає дерево від цвілі, грибків, гнилі і синяви. Виріб після обробки маслом продовжує дихати, не дивлячись на придбані вологовідштовхувальні властивості. Масло надає виробу стійкість до тріщин, висихання, лущення і вицвітання.

При просочуванні лляною олією деревини на поверхні матеріалу не залишається захисної плівки, характерною для більшості лакофарбових фінішних покриттів. Масло безпосередньо пов’язується зі структурою дерева і передає свої властивості безпосередньо деревині. Покриття абсолютно безпечно при контакті з людською шкірою.
Переваги лляної олії:

екологічно чистий продукт;

допомагає закрити навіть найдрібніші пори дерева;

володіє водовідштовхувальним ефектом;

покращує зовнішній вигляд дерев’яної поверхні і підкреслює структуру дерева.

Ємності 0.5 л, 1 л, 1.5 л, 2 л, 5 л, 10 л, 20 л
Ціна від 40 грн.

 

 

Купити  Лляну олію для деревини Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Лляної олії для деревини Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

 

 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД