Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Лляні круги для утеплення дерев

Лляні круги для утеплення дерев

 

Лляні круги для утеплення дерев ( Органічне утеплення рослин).

Лляна повсть (круги з натурального волокна різних діаметрів ) і багаття для органічного утеплення рослин. Взимку , завдяки чудовим теплоізоляційним властивостям льону в період холодів коріння рослин і стовбури дерев забезпечені від вимерзання. Влітку грунт , укрита даним матеріалом , залишається провітрюваної . Лляні круги стабілізують вологість грунту , оберігаючи її від пересихання , а також пригнічують ріст бур’янів . Льон є природним антисептиком , тому перешкоджає виникненню грибкових захворювань , та інфікування плодів.

Субстрат лляного волокна , поступово розкладаючись , служить додатковим добривом без залишків (3-5 років).

Лляні круги для утеплення дерев багаття можна використовувати як окремо , так і в поєднанні. Абсолютно нешкідливо для людини , домашніх тварин і навколишнього середовища .

Лляні круги для утеплення дерев призначені для захисту фруктових , декоративних та хвойних дерев , винограду , а також полуниці та суниці .

 
Купити Лляні круги для утеплення дерев Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Лляних кругів для утеплення дерев Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД