Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Макуха

Макуха

Макуха

 

 

Соняшникова макуха – продукт, одержуваний при віджиманні масла з насіння соняшнику. Макуха – застосовується для виробництва комбікормів. Також він використовується для підгодівлі домашніх тварин, так як він болгат протеїном, і виграє за якістю у інших зернових культур. Він дуже поживний і має велику энергитическую цінність,так само в ньому міститься великий відсоток жирів – приблизно 7-10%. Так само в макусі залишається великий відсоток соняшникової олії, в якому велика содлержание вітаміну Е і має низький ступінь окислительности, так жке в ньому містяться фосфоліпіди.

Соняшникова макуха застосовується як добавка в раціон харчування тварин, він добре впливає на ріст тварин, покращує обмін речовин,підвищує продуктивність яйцекладущих птахів. Так само макуха примекняется в якості підживлення при розведенні риби в рибних господарствах.

Макухою годують:

– Велика рогата худоба;

– Свиней;

– Птицю;

– Кроликів;

-Риби.

При підгодівлі макухою – можна відмовитися від додавання масел в раціон тварин. Макуха подрібнюється і дадается в корм тварин.

У макусі міститься:

Вода, зміст якої не повинно перевищувати 11% складу, протеїн 30 – 40%, масло 6,5 – 9,4%, клітковина 5,0 %.

 

 

Купити  Макуху Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Макухи Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД