Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Мотузка (мотузка лляна, мотузка джутова)

Мотузка – виготовляється з кручених або кручених в кілька рядів довгих пасом льону або джуту.

 

мотузка лляна Мотузка джутова

Мотузка є екологічно чистим матеріалом і має різні сфери застосування:

Мотузка виступає в якості декору та усунення щілин в дерев’яному будинку ;

Мотузка використовується на господарські та допоміжні потреби;

– Підв’язування сільгоспкультур ( винограду ) використовується мотузка ;

мотузка для точки кігтів тварин;

мотузка для кріплення і підйому вантажу;

мотузка для оформлення інтер’єру;

мотузка в промисловості та будівництві.

Мотузка має першорядне значення в таких різноманітних галузях як: будівництво , мореплавання , розвідка , спорт , драпірування , театр , і зв’язок , і була використаний з доісторичних часів.

Для того , щоб закріпити мотузку , придумано велика кількість вузлів для незліченних застосувань. Шківи використовується для перенаправлення тягового зусилля на інші напрямки , і можуть бути використані для створення механічного переваги , що дозволяє декільком пасмам розділити навантаження і помножити сили, прикладеної до кінця .

Використання мотузки для полювання , кріплення , носіння , підйому , і сходження сходить до доісторичних часів . Цілком імовірно , що самій ранній ” верекой ” були природні довгі рослинні волокна , такі , як виноградна лоза , яку скручували і плели , щоб сформувати першу надійну мотузку в сучасному сенсі цього слова. Опис цієї мотузці можна знайти на обпаленої глині. Ще 28000 років тому люди вже використовували верекі .

 
 
 
 
Купити  мотузку лляну та мотузку джутовуВи можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість мотузки лляной та мотузки джутовой Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД