Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Натуральні лляні утеплювачі

Стрічковий міжвінцовий ущільнювач Стрічковий межвенцовий утеплювач
Рулонний межвенцовий утеплювач Рулонний межвенцовий ущільнювач
Єврольон Мати

Натуральні лляні утеплювачі

Дерев’яний будинок може бути привабливим для очей , але в той же час може бути холодним всередині коли на вулиці погана погода. Правильна ізоляція гарантує , що дерев’яний будинок залишається комфортним у будь-який час року. Ізоляція відіграє дуже велику роль при цьому , однак це не просто щось кинув в останню хвилину. Якщо Ви хочете , щоб побудований вами будинок був затишним і теплим , Вам необхідно подбає про правильну ізоляції при будівництві в самому його початку , так як ізоляція є ключовою частиною процесу планування . Ринок будівельних матеріалів пропонує сьогоднішнього споживачеві величезний вибір утеплітелей.В дерев’яному житловому будівництві застосовуються утеплювачі з 100 % натуральних матеріалів – це льон і джут . Натуральні волокна льону і джуту – природні матеріали , що володіють низькою теплопровідністю і здатністю проводити зайву вологу з приміщення. Ці теплоізоляційні якості роблять їх незамінним сировиною для виробництва надійних і зручних утеплювачів для дерев’яних домов.Такіе утеплювачі виробляються шляхом переробки волокна по голкопробивний технології в неткане полотно , яке потім ріжеться в певний розмір виходячи з діаметру бревна.Сегодня мі маємо сучасний матеріал – стрічкові утеплювачі , які завдяки своїй технології , витіснили з ринку старі матеріали такі як мох , лляна або конопляна пакля.Утеплітелі використовуються як прокладки між вінцями колод при будівництві дерев’яного будинку , лазні , сауни.Межвенцовие стрічкові утеплювачі – це вже готовий для будівництва продукт , призначення якого – безпосередня укладання в зруб . Цей утеплювач поставляється у вже готовому вигляді у вигляді стрічки . Товщина і ширина стрічки вже та , яка необхідна Вам для будівництва будинку з певного типу бруса або колоди. Застосування таких стрічкових утеплювачів значно прискорює складання дерев’яного будинку і також забезпечує надійне ущільнення щілинних швів. Стрічкові утеплювачі швидко і якісно дозволяють зібрати будь-які дерев’яні конструкції.

Якщо Ви шукайте кращий і самий якісний сучасний матеріал для того щоб утеплити дерев’яний будинок з бруса або колоди , то Ви звернулися за адресою. Тільки у нас Ви зможете придбати утеплювач для дому та не будете мати проблем в майбутньому з його конопаткою . Ми робимо своєму клієнтові кращу пропозицію на ринку натуральних лляних і джутових утеплювачів.

Стрічковий утеплювач так само зручний і в укладанні між колодами , так як він виробляється в рулончиках у вигляді стрічки завдовжки 25 метрів. Він легко розкочується по поверхні бруса або колоди і кріпиться за допомогою меблевого або будівельного степлера. Довжина рулончика була обрана оптимальної і є такою після проведення ряду випробувань і опитування будівельників.

Натуральність , екологічність і практичність даного виду утеплювача вказує на його лідерство і надійність в дерев’яному житловому будівництві . Він відмінно утеплює шви між вінцями колод і зберігає тепло і затишок у Вашому будинку на багато року , роблячи теплоізоляцію всього будинку найбільш якісною.

 
 

 

Купити Натуральні лляні утеплювачі Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Натуральних лляних утеплювачів Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД