Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

ОвесОвес – однорічна злакова рослина . Має ряд відмінних якостей для вирощування в якості сідератной культури:

Холодостійка рослина .

Вологолюбна культура .

Зовсім не требовательвая до грунту.

Збагачує грунт калієм і служить джерелом органічних добрива при застосуванні як сидерата .

Коренева система добре спушує верхній родючий шар , покращує повітро-і вологообмін . Особливо корисно висівання вівса на глинистих грунтах для поліпшення структури грунту на ділянці.

Багатий склад і потужні корисні і лікувальні ( цілющі ) властивості дозволяють широко використовувати овес у народній медицині. У зерні вівса міститься до 60 відсотків крохмалю , 5-8 відсотків жиру , багато білків – 10-18 відсотків (друге місце після гречки ) , багатих такими нeзaмeнімимі амінокислотами як триптофан і лізин . У вівсі також містяться ефірні масла , камедь , різноманітні вітаміни : В1 , В2 , В6 , каротин , вітамін К , нікотинова і пантогеновая кислоти. У вівсі знайдені калій , магній , фосфор , залізо , хром , марганець , цинк , нікель , фтор , йод та інші. Вівсяні крупи багаті сіркою.

Овес відрізняється оптимальним процентним співвідношенням вуглеводів , білків , жирів і вітамінів комплексу В ( 40 % крохмалю , 11-18 % білка , 4-6,5 % жирів). Відновлення ритму серцевої діяльності при включенні в дієту вівса , мабуть , пояснюється тим , що вітаміни групи В відіграють важливу роль у здійсненні функцій нервової системи.

Крохмаль вівса забезпечує організм «повільної » енергією , що дозволяє уникнути різкого підвищення рівня цукру в крові і особливо корисно при діабеті. Овес містить білок, необхідний організму для росту і відновлення тканин. Розчинна клітковина при регулярному вживанні знижує рівень холестерину в крові , захищаючи серцево – судинну систему. Вітаміни та мінерали беруть участь у важливих обмінних процесах організму і знижують ризик різних захворювань.

Вівсяні пластівці і толокно – лікувальний засіб при хронічних запальних процесах . Широко використовують вівсяну муку використовують при гострих запаленнях шлунково – кишкового тракту. Овес застосовують як дієтичне харчування для видужуючих людей. У гомеопатії людям, що перенесли важкі захворювання , при астенії та анемії , з вівсяної муки готують есенції з вівса як загальнозміцнюючий засіб. Зелена трава вівса за лікувальними властивостями не поступається зернам . Її настій надає потогінний , сечогінний і жарознижуючу дію.

 

 

Купити Овес Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Овса Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 

 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД