Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Олія соняшникова

Олія соняшникова

Олія соняшникова

Представляємо Вашій увазі новий продукт – Хіт продажів 2014 року.

В цьому році ми почали виробництво Екологічно чистого продукту, одержуваного шляхом переробки вирощеного на наших полях з мінімальним застосуванням хімії – соняшнику.

Соняшникова олія, пропоноване Вашій увазі має яскраво виражений ароматний запах, насичений смак і дивовижно прозорий колір!

Купуючи у нас нашу продукцію ви залишитеся не тільки задоволені, але і приємно здивованими від відчуттів тепла і затишку при приготуванні домашньої їжі з його застосуванням.

Олія соняшникова – продукт виготовляється з насіння олійного соняшнику.

Існує два способи переробки насіння соняшнику для отримання олії:

Пресування – масло, що віджимається з подрібненого насіння соняшнику механічним способом. Пресування буває гарячим (насіння попередньо нагрівають) і холодним. У олії вичавленого холодним способом віджимання більш виражений смак і запах і воно більш корисне по своїм властивостям – так як в ньому зберігаються більше корисних речовин.
Екстракція – це спосіб отримання олії за рахунок додавання органічних розчинників. Даний спосіб є більш економним – так як при ньому спостерігається максимальний вихід олії.

Нефільтроване масло корисно – та як в ньому міститися багато вітамінів А і Е та інших корисних речовин.

Як вибрати Олію соняшникову:

Потрібно переконатися у відсутності осаду в ємності – його наявність свідчить про окисленні. Таке масло буде віддавати гіркотою і при нагріванні піниться.
Термін зберігання нерафінованої олії – два місяці, рафінованої – чотири місяці; також не треба звертати уваги на напис на етикетці – «без холестерину», в рослинному маслі його не буває ніколи.
Масло слід зберігати в прохолоді і уникати попадання сонячних променів, інакше воно швидко псується. Кращий спосіб зберігання соняшникової олії – це зберігання його в холодильнику.

Приїжджайте до нас, купуйте, тільки до Нового року діє Акція і знижка!

Масло соняшнику – Хіт продажів сезону 2014 року.

Ми є виробником!

 

 

Купити  Олію соняшникову Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Олії соняшникової Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД