Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Пакля стрічкова

Пакля стрічкова

Пакля стрічкова

 

Пакля стрічкова – продукт який є вдосконаленою версією клоччя будівельної.

Виробляється тільки з екологічно чистих матеріалів рослинного походження з льону і джуту. Буває трьох видів: Пакля стрічкова лляна, Пакля стрічкова джутова і Пакля стрічкова (льон + джут). Ідеально підходить для закладення швів між вінцями, між колодами – в дерев’яному будинку, будинку з бруса, лазні чи сауні. Так само вона використовується для конопатки будинків з дерева, яку необхідно проводити для закладення щілин і захисту від попадання вологи між колодами і вінцями. Операції з укладання її між колодами а так само конопатці вінців не вимагають особливо специфічних навичок та інструменту і можуть проводиться навіть не професіоналами.

Має приємний колір і запах. Не обробляється хімічними препаратами. Повністю натуральний продукт. Виробляється в Чернігівській області на Іванівському льонозаводі.

Так як ми є виробники – у нас завжди є всі розміри застосовувані для укладання між колодами, а так само закладення щілин в дерев’яному будинку, лазні і сауні. А так же як у виробника ціни у Нас нижче ніж у перекупників – а якість вища.

 

Купити  Паклю стрічкову Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Паклі стрічкової Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД