Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Пшеница

Пшениця (лат. Triticum ) – це однорічна рослина , рід трав’янистих , сімейство злаки , ( мятлікові ) . Пшениця є основною зерновою культурою в багатьох країнах світу , в тому числі і в Україні .

Пшениця використовується, насамперед , для виготовлення борошна, з якої потім випікають хліб і виготовляють макаронні та кондитерські вироби. Крім того пшеницю також

Коренева система цієї рослини мичкувата . Зерна пшениці розташовані колосом , в кожному поглибленні стрижня колоса знаходиться по одному зерну . Колоски найчастіше 2ух -5ти -квіткові ; квіти розташовані близько один до одного , тільки 1-3 нижніх квітки приносять плоди , верхні ж є або чоловічими або нерозвиненими . Зовнішні лусочки колоска (плівки ) – широкі , тупі , парні , нагорі лусочки мають 1Ін або більше зубцем або 1ну або кілька остей . Нижня частина квіткової луски на спинці опукла , буває ладьеобразной , має безліч жилок , на кінці у неї 1на або кілька зубців або остюків . Зерно пшениці має глибоку борозенку , на вершині воно пухнасте , вільне.

Жоден злак у світі не має такого розмаїття видів і сортів , як пшениця . У кожній країні , крім поширених у всьому світі сортів пшениці , є і свої місцеві. Класифікації сільськогосподарська та ботанічна не цілком сходяться в класифікації видів і сортів пшениці. Різні сорти пшениці визначається формами її найголовніших вегетативних органів – це стебло і колос , а також розходженням зовнішнього вигляду її зерен і хімічним складом зерен. До остаточної угоди з приводу класифікації пшениці до цих пір не прийшли .

Справжні чи власне пшениці мають пружну та гнучку соломину , яка при молотити він не розбивається на частини , колос міцно тримається на Соломіна. Зерна такий пшениці голі й легко відділяються від полови.

Друга група пшениці – полби , відрізняються зворотними ознаками . Соломіна таких сортів ламка , легко розбивається при молотити , колос легко відривається від соломини , а зерна з міцно облягають плівками , навпаки , відокремлюються від них насилу .

Крім цього існує також поділ пшениць м’які і тверді . До твердих сортів пшениці зараховують англійські пшениці ( Т. turgidum ) , а до м’яким і польські пшениці ( Т. polonicum ) .

М’які пшениці мають тонкостінну і порожнисту соломину . Колос м’яких пшениць коротше і ширше , ніж у твердих . Крім того, у твердих сортів пшениць , як правило , більш довгі ості .

 
 
Купити Пшеницю Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Пшениці Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД