Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Рулонний межвенцовий утеплювач

Рулонный межвенцовый утеплитель

Рулонний межвенцовий утеплювач для дерев’яного будівництва виготовляється з 100 % льону по голкопробивний технології ..

Рулонний межвенцовий утеплювач – це готовий продукт , призначений для безпосереднього укладання в зруб , оскільки поставляються в рулоні і нарізається у вигляді стрічки товщиною і шириною , необхідної для будівництва будинку з певного типу бруса або колоди .

Його застосування значно прискорює складання дерев’яного будинку , забезпечує надійне ущільнення щілинних швів. Стрічкові утеплювачі дозволяють збирати різноманітні дерев’яні конструкції , так , наприклад : будинки з оциліндрованих колод або профільованого бруса з традиційним поздовжнім пазом будь-якої ширини ;

будинку зі звичайного будівельного бруса , наприклад – 75 , 100 , 120 , 150 , 200 мм;

рубані будинки з будь-яким якістю сполучення елементів ;

будинки з бруса і колоди з внутрішнім (прихованим ) подовжнім пазом або декількома пазами різноманітних форм і розмірів;

будинки з бруса і колоди зі складною конфігурацією паза ( хвилеподібною , з шипами ) і т.д. , з мінімальними робочими зазорами (від 1 – 1,5 мм і більше) .

 
Купити  Рулонний межвенцовий утеплювач Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Рулонного межвенцового утеплювача Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД