Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Соя

Соя, напевно, самий універсальний продукт. Вона може замінити м’ясо, овочі, а також подаватися як самостійне блюдо. Одне залишається незмінним – соєве їжа дуже кориснa.

 

Опис

Соя – назва рослини із сімейства бобових. Соя вважається одним з найдавніших рослин культивованих людством. Її батьківщиною вважаються країни Південно- східної Азії , де її вирощують більше п’яти тисяч років. А в даний час соя має найширше розповсюдження – діапазон областей де можна зустріти плантації сої лежить у проміжку між 60 ° північної і південної широти. Її обробляють на всіх континентах за винятком Антарктиди.

Соя , як і інші бобові , багата білком , завдяки чому є прекрасною альтернативою продуктам тваринного походження. Соя має широкий спектр застосування в кулінарії: її використовують як основний замінник м’яса , з сої готують численні соєві продукти і напої. До основних соєвим продуктам відносять соєву муку , різноманітні соуси , соєве м’ясо , сир ( тофу) , солодощі і навіть молоко і масло.

склад

У 100 г зрілих соєвих бобів міститься ( !) :

Вода – 8,5 г
Білки – 36,5 г
Жири – 20 г
Вуглеводи – 30,1 г
Харчові волокна ( клітковина) – 3.2 г
Зола – 1.7 г

вітаміни:

Вітамін А (бета – каротин) – 0,15 мг
Вітамін В1 ( тіамін) – 1 мг
Вітамін В2 ( рибофлавін) – 0,2 мг
Ніацин (вітамін В3 або вітамін РР) – 2.2 мг
Вітамін В5 ( пантотенова кислота) 1.7 мг
Вітамін В6 ( піридоксин) – 0,8 мг
Фолієва кислота ( вітамін В9) – 200 мкг
Вітамін С ( аскорбінова кислота) – 6 мг
Вітамін Е ( токоферол) – 17 мг
Біотин ( вітамін Н ) – 7 мкг
Холін ( вітамін В4) – 270 мг

макроелементи :

Калій – 1600 мг
Кальцій – 200 мг
Магній – 225 мг
Натрій – 44 мг
Сірка – 214 мг
Фосфор – 600 мг
Хлор – 64 мг

мікроелементи :

Алюміній – 0,7 мг
Бор – 0,75 мг
Залізо – 6.6 мг
Йод – 8 мкг
Кобальт – 31 мкг
Кремній – 175 мг
Марганець – 3 мг
Мідь – 0,5 мг
Молібден 0,1 мг
Нікель – 0,3 мг
Фтор – 0,12 мг
Цинк – 5 мг

калорійність

У 100 г сої в середньому міститься близько 446 ккал.

Корисні властивості сої

Завдяки великій кількості білка соя – ідеальний продукт для вегетаріанців. Але і для інших людей вона здатна принести багато користі. Сою і соєві продукти рекомендують при порушеннях обміну речовин , цукровому діабеті , гастриті , виразці , остеопорозі і серцево- судинних захворюваннях.

Вхідні до складу сої рафінозі і стахіози – є основним живильною речовиною для містяться в кишечнику корисних біфідобактерій , збільшення кількості яких знижує ризик захворювання на рак і дисбактеріозом , а також сприяє збільшенню тривалості життя.

Соя – ефективний засіб проти остеопорозу. Вхідні до складу сої ізофлавони дозволяють компенсувати брак естрогенів – основної причини остеопорозу у жінок під час менопаузи. Крім того соя містить великі кількості кальцію – основу міцних і здорових кісток.

Соя також корисна при зайвій вазі та ожирінні . Лецитин входить до складу сої бере участь у жировому обміні , сприяючи зменшенню запасів жирів в печінці і прискорюючи жировий метаболізм . Кромці того лецитин має жовчогінну дію і знижує синтез холестерину в організмі.

 
 
Купити  Сою Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Соя Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД