Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Стрічковий міжвінцовий ущільнювач

Стрічковий міжвінцовий ущільнювач

Стрічковий міжвінцовий ущільнювач

Натуральний теплоізоляційний матеріал для будівництва брусових і рублених будинків. Перевершує клоччя за якісними показниками . При будівництві лазні або дерев’яного будинку міжвінцовий ущільнювач дозволяє без додаткової внутрішньої і зовнішньої обробки отримати красиві , теплі стіни з ідеально рівними швами.

Так само при експлуатації будинок і колоди дають усадку – при цьому збільшується межвенцовие щілини (щілини між вінцями колод). Процес закладення цих щілин або по простому конопатка, так само виконується з використанням Стрічкового міжвінцевого ущільнювача. Даний теплоізоляційний матеріал сто відсотків натуральний, не містить хімічних та інших шкідливих речовин. Зберігає тепло, “дихає”, запобігає гниттю колод – що дозволяє зберегти комфортний мікроклімат у будинку – а так же захистити будинок від зовнішніх руйнівних чинників.

у процесі виробництва відсіваються до 30% вогнища і засмічених домішок
відмінна рівномірність виключає подвійну конопатку ;
точний метраж в упаковці ( 25м / п ) дозволяє провести розрахунок необхідної кількості утеплювача.

– Щільність стрічки 700г/м2 при товщині стрічки 8-10 мм.

– Режим будь-яку ширину під замовлення.

– При замовленні понад 10 000 метрів знижки від 5%

 

 
 
Купити Стрічковий міжвінцовий ущільнювач  Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Стрічкового міжвінцевого ущільнювача Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД