Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Шрот

 

Шрот

Шрот

 

Представляємо Вашій увазі новий продукт – Хіт продажів 2014 року.

В цьому році ми почали виробництво Екологічно чистого продукту, одержуваного шляхом переробки вирощеного на наших полях з мінімальним застосуванням хімії – соняшнику.

Шрот, пропонований Вашій увазі має великий вміст олії!

Купуючи у нас нашу продукцію ви залишитеся не тільки задоволені, але і приємно здивованими від відчуттів тепла і затишку при приготуванні корми для тварин.

Шрот – в перекладі з німецького дрібні шматки або обрізки, що є побічним продуктом у виробництві соняшникової олії.

Шрот застосовується як добавка при виробництві комбікормів для великої рогатої худоби, свиней,птахів – так як містить натуральний білок, клітковину, вітаміни Е і В, калій, фосфор і багато інших мінеральних речовин.

Шрот з насіння соняшнику багате на протеїн – в ньому міститься 30-43 відсотка сирого протеїну, так само багато амінокислот (наприклад великий вміст метіоніну) – що у свою чергу сприяє росту та розвитку тварин. У шроті міститься більша кількість протеїну але менше вміст жирів, а так само практично не містить антиживильних речовин.

Шрот застосовується як корм для тварин, риб і птахів. Використовується як корм в чистому вигляді і як добавка при виробництві комбікормів.У ньому міститься до 43 % легкозасвоюваного білка. Він покращує якість тваринницької продукції, а так само сприяє збільшенню поголів’я тварин. Так само він істотно підвищує якість молока, його жирність, і кількість. Так само його застосовують для годування цеплят починаючи з 7-14 денного віку. Він стійкий до ураження мікотоксинами, а отже знижуються ризики збитків – порівняно з іншими видами кормів. Для птахівництва застосовується шрот з меншою кількістю лушпиння. При годуванні шротом з великим рівнем клітковини, значно скорочується споживання його і збільшується вага набирається птахом.

Приїжджайте до нас, купуйте, тільки до Нового року діє Акція і знижка!

Шрот – Хіт продажів сезону 2014 року.

Ми є виробником!

 

 

 

Купити  Шрот Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Шроту Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

 

This post is also available in: Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД