Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Єврольон
Єврольон
Єврольон

Єврольон – це сучасний теплоізоляційний матеріал , виготовляється за голкопробивний технологією з натуральних волокон льону . У процесі виготовлення формується полотно , яке пробивається спеціальними голками з щербинами і скріплюється власними волокнами , матеріал виходить більш щільним і однорідним по товщині , що дозволяє забезпечити надійне ущільнення межвенцового з’єднання. Отримане полотно нарізається на смуги різної ширини.

переваги :

параметри полотна (щільність , товщина) спеціально підібрані для ущільнення щілинних швів будинків з якісного бруса , оциліндрованої колоди , профільованого бруса ;

можливість нарізки полотна на смуги будь-якого розміру дозволяє підібрати точну ширину утеплювача і забезпечує привабливий зовнішній вигляд будови з ідеально рівними Межвенцовая швами.

При виробництві наших щілинних утеплювачів не використовуються пачоси , обрізки та інше низькоякісну сировину , а тільки натуральне волокно льону високого ступеня очищення !

Лляна повсть виготовляється тільки з натуральних волокон льону . Ідеальний міжвінцовий утеплювач , що поєднує кращі якості льону .

характеристики:

ширина від 2 до 1800см (можлива будь-яка ширина ) ;

довжина стрічки в рулоні 25м ;

щільність 700 г / м кв ;

товщина 8-10 мм.

 
 
Купити  Єврольон Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Єврольону Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

 

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД