Нашли дешевле? Отблагодарим скидкой! Мы все можем - мы производители!

Bed Horsing Bed Horsing

Bed Horsing є підстилкою для тварин преміум класу забезпечення здорового навколишнього середовища для коней , а також підходить для корів , свиней та домашньої птиці.

Bed Horsing – стає все більш популярним вибором підстилки для коней та інших сільськогосподарських тварин. Bed Horsing ( підстилка для тварин ) корисно для здоров’я тварин , чиста , вільна від насіння і інших грибкових спор і не токсину , як аміак . Це допомагає зменшити можливість інфекції та інші ефекти після операції. Bed Horsing має широкий спектр переваг для тварин , власників та , найголовніше навколишнього середовища . Bed Horsing зручна і з високим поглинанням .

Наша підстилка для тварин – це чистий натуральний продукт , виготовленим з відбірного льону . Безперервні перевірки виробничих процесів забезпечують незмінно високий рівень якості нашої підстилки.

Є багато видів підстилки для тварин , доступних сьогодні. При прийнятті рішення треба враховувати стан здоров’я вашої коні або іншої тварини . Через пилу і спор , виявлених в деяких видів підстилки для тварин , як деревна стружка , деякі коні можуть страждати від пилу алергії або інші проблеми , такі як астма.

Bed Horsing з льону не тільки сухий , але тепліше взимку та прохолодніше влітку . Це підстилка преміум класу в Європі.

 
 
Купити підстилку для тварин Ви можете зателефонувавши за телефонами: 095-47-44-176, 094-927-41-26, 044-362-71-26 або написавши за адресою: lnozavod.ua@gmail.com . Сподіваємося що ціна і якість Bed Horsing Вас повністю задовольнять. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.

This post is also available in: English, Russian

Партнеры:

  • Украинская льняная компания
  • межвенцовый утеплитель
  • Зерно
  • Пелли ЛТД